Praca w Niemczech dla Pielęgniarek

Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych chętne osoby do pracy na stanowisku pielęgniarka. Wymagany język niemiecki.

Oferta:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony wraz ze wszystkimi świadczeniami po 6-miesięcznym okresie próbnym oraz po uzyskaniu niemieckiego potwierdzenia kwalifikacji zawodowych;
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;
  • przyjazny, otwarty zespół;
  • asysta i pomoc we wdrożeniu się w pracę ze strony kadry mówiącej po polsku;
  • wsparcie w nauce języka niemieckiego ukierunkowanej na przyswojenie fachowej terminologii;
  • pomoc w załatwianiu wszelkich formalności, w tym także w poszukiwaniu mieszkania;
  • pokrycie kosztów przyjazdu do Niemiec;
  • możliwość korzystania z samochodu służbowego.

Zakres obowiązków:

  • ambulatoryjna opieka pielęgniarska nad osobami chorymi i starszymi, w tym także opieka częściowo stacjonarna;
  • ambulatoryjna opieka nad wspólnotami mieszkaniowymi.

Wymagania:

  • dyplom potwierdzający kwalifikacje pielęgniarskie;
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2;
  • chęć podęcia stałej pracy na terenie Niemiec;
  • ważne prawo jazdy;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności (nie starsze niż 3 miesiące).

W celu złożenia aplikacji na ww. stanowisko proszę o przesłanie CV w języku niemieckim i polskim na adres: rekrutacja@bdcenter.pl

W CV proszę o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).”
Wpis do rejestru nr 2826.